Pouze férová spolupráce
na bázi win-win

Jak pracujeme

Největší sociální síť pod názvem facebook byla spuštěna v roce 2004. V září roku 2012 překonal facebook miliardovou hranici aktivních uživatelů. V České republice používá facebook více než 3 miliony aktivních uživatelů. O velikosti a důležitosti této marketingové platformy nemůže být pochyb.

Naše firma nabízí velice zajímavé služby pro klienty na sociální síti facebook.

Facebook reklama PPC

Nabízíme sestavení, spuštění a monitorování reklam na facebooku typu PPC. Výhodou této reklamy je možnost dobrého zacílení na Vaši cílovou skupinu. Ovšem odkaz reklamy z facebooku musí být dobře “namířený”, aby byl dosažen chtěný konverzní poměr ROI.

Facebook fanoušci na Vašem profilu

Mít firemní profil na facebooku je v dnešní době nutnost. Mimo jiné v roce 2012 Google udělal změny ve vyhledávání. Jeden z faktorů, na který se Google bude dívat je takzvaný Social Rank. Zjednodušeně řečeno, bude se dívat, jak si Vaše firma/produkt vede na sociálních sítích, zejména na Facebooku a Twitteru.

Naše firma Vám vytvoří profil na facebooku, vyrobíme takzvané záložky a přivedeme Vám garantovaný počet fanoušků. Za jeden měsíc jsme Vám schopni přivést až 50.000 reálných fanoušků. Většinou klientům doporučujeme postupný nárůst fanoušků, ale pokud zavádíte nový produkt na trh, tak během týdne pro Vás vytvoříme vlastní PR nástroj na facebooku.

Fanoušky, které Vám jsme schopni přivést cílíme následovně:

Další služby z facebook stránky

Dále nabízíme velice zajímavé a výnosné techniky pro Vás pomocí facebook stránek.

Návštěvnost

Zvýšíme návštěvnost webových stránek. Přivedeme Vám ‘traffic’ přímo z facebooku. Metoda má mnohem větší úspěšnost než například reklamy na AdWords nebo Sklik.

Generování leadů

Pomocí návštěvnosti z facebooku můžete generovat leady. Ve většině případů používáme platbu za proklik, ale můžeme přejít i na spolupráci, kde můžete platit za Lead. Pokud si přejete vidět statistiky, tak nás neváhejte kontaktovat.


Chci vědět více »